שרטוט.png

מי אנחנו

חברת טריו הנדסה אזרחית נוסדה על ידי יעקב בוחבוט ואבי נחמן, הנדסאי בניין בעלי ניסיון רב בפיקוח וניהול פרויקטים בתחום הבנייה. החיבור בין השניים נרקם במהלך לימודי ההנדסה, כבר שם הם הבינו שיחד הם רוצים ליצור חברת פיקוח שתאפשר ללקוחות שלה לישון בשקט בלילה.


החברה נולדה מתוך רצון לתת מענה מקצועי ואישי וללוות תהליכי בנייה והתחדשות עירונית ברמה הגבוהה ביותר. 
בעולם הבנייה פועלים גורמים מקצועיים רבים ויש צורך לסנכרן ולעבוד בתיאום מול כולם כדי להגיע לתוצאות מצוינות. חברת טריו מפקחת על פרויקטים של התחדשות עירונית בתיאום מושלם בין הגורמים, מאמינה בשקיפות מוחלטת והקשבה אמיתית לדיירים ולצרכים העולים מן השטח, מתוך ראיית טובתם של הדיירים לפני הכול.

אבי נחמן ויעקב בוחבוט בעבודה בשטח

יעקב בוחבוט

 אבי נחמן 

יעקב בוחבוט

עו"ד, הנדסאי בניין מוסמך, בעל ניסיון רב בפיקוח תהליכי בנייה ועבודה מול דיירים. מתאם בין כל הגורמים בפרויקט בסנכרון מושלם, ונהנה לראות את תהליך היצירה בשטח.
 

מאמין בהתחדשות ולמידה. מקפיד להתעדכן וללמוד את כל החידושים בתחום וליישם אותם בשטח. הוא איש של אנשים, שפועל מולם בשקיפות מלאה כדי שירגישו שהם בידיים בטוחות לכל אורך התהליך.

אני אוהב לראות את תהליך היצירה. את הבית שמתחיל מאפס והופך למקום שמח וחם, אז אני יודע שעשיתי את עבודתי על הצד הטוב ביותר

"

"

אבי נחמן

הנדסאי בניין בעל ניסיון רב בפיקוח וניהול פרויקטים בבנייה.
איש של עשייה מדויקת ומוקפדת. מאמין שהפרטים הקטנים הם אלו שיוצרים בסופו של דבר את התמונה השלמה. 


מגיע מתחום הבנייה, ופועל מתוך חיבור ליצירה ואמונה שבית הוא הרבה מעבר למבנה – הוא מקום שיכול להשפיע על כל מהלך חייו של האדם. אוהב לראות את העיר שבה נולד מתחדשת ומתייפה אל מול עיניו בידיעה שיש לו חלק משמעותי בכך.

היופי נמצא בפרטים הקטנים. אני מאמין בתשומת לב ובעבודה מוקפדת, כי רק ככה מגיעים לתוצאה מושלמת

"

"